|CSFierbinti|
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Radio pe srv...
Open Cereri Admin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyMier Feb 15, 2012 10:53 pm Scris de SmoOke

» Prezentare Luyi
Open Cereri Admin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyMier Feb 15, 2012 10:41 pm Scris de SmoOke

» Cerere Admin Lavinia
Open Cereri Admin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyJoi Oct 20, 2011 9:22 pm Scris de CSFDJALIGATOR

» cerere admin
Open Cereri Admin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyJoi Oct 20, 2011 9:21 pm Scris de CSFDJALIGATOR

» se pare ca a venit vremea sa ne luam la revedere
Open Cereri Admin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyJoi Feb 03, 2011 5:04 am Scris de CSFDJALIGATOR

» Cerere Admin!
Open Cereri Admin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyJoi Ian 13, 2011 10:50 pm Scris de xXx

» Cerere Upgrade
Open Cereri Admin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyMar Ian 11, 2011 5:57 am Scris de Al1nDelOn

» Castiga bani la un singur click distanta!!
Open Cereri Admin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyMar Ian 04, 2011 6:12 am Scris de Al1nDelOn

» Sv? off? :|
Open Cereri Admin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyMar Ian 04, 2011 5:55 am Scris de Al1nDelOn

Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Lun Noi 22, 2010 4:17 pm
Radio kiss
gametracker
Conectare

Mi-am uitat parola

Statistici
Avem 86 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: SmoOke

Membrii nostri au postat un numar de 1051 mesaje în 185 subiecte
Bookmarking social

Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa WTFierbinti pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa |CSFierbinti| pe site-ul dvs. de bookmarking social


Open Cereri Admin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3 participanți

In jos

Open Cereri Admin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Open Cereri Admin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj Scris de Al1nDelOn Joi Noi 18, 2010 1:39 am

Am luat aceasta decizie, pentru ca am obsevat ca in ultima vreme adminii nostri nu prea se mai zbat sa tina redirecte, iar altii nu mai sunt din diferite motive fie ca s-au retras fie ca le-am sters accesele, asa ca de acum incolo vom da iar admine pentru redirecte sau pentru cei care vor sa contribuie la plata server. Pentru mai multe detalii add skipe/mesenger jordan_alin. Multumesc!!!!!!
Al1nDelOn
Al1nDelOn
Owner
Owner

Mesaje : 162
Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 40
Localizare : Fierbinti

https://csfierbinti.forumgratuit.ro

Sus In jos

Open Cereri Admin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Open Cereri Admin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj Scris de Bobby Joi Noi 18, 2010 1:44 am

adevarat ca nu toti adminii nu tin redirecte
Bobby
Bobby
Member
Member

Mesaje : 109
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Open Cereri Admin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Open Cereri Admin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj Scris de D3LL Vin Noi 26, 2010 4:32 am

eu unu din pacate pt servar fericire pt mine m-am angajat voi tine reddirctul dar cand pot...momentan trebuie sa ma obisnuiesc iar cu programul de munca Smile) dar am sa incerc sa fac baremul de 2 saptamani pe luma sa tin redirectul deschis......
BAFTA si spor la crime
D3LL
D3LL
Member
Member

Mesaje : 136
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti PTM

Sus In jos

Open Cereri Admin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Open Cereri Admin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum