|CSFierbinti|
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Radio pe srv...
o mica idee astept pareri EmptyMier Feb 15, 2012 10:53 pm Scris de SmoOke

» Prezentare Luyi
o mica idee astept pareri EmptyMier Feb 15, 2012 10:41 pm Scris de SmoOke

» Cerere Admin Lavinia
o mica idee astept pareri EmptyJoi Oct 20, 2011 9:22 pm Scris de CSFDJALIGATOR

» cerere admin
o mica idee astept pareri EmptyJoi Oct 20, 2011 9:21 pm Scris de CSFDJALIGATOR

» se pare ca a venit vremea sa ne luam la revedere
o mica idee astept pareri EmptyJoi Feb 03, 2011 5:04 am Scris de CSFDJALIGATOR

» Cerere Admin!
o mica idee astept pareri EmptyJoi Ian 13, 2011 10:50 pm Scris de xXx

» Cerere Upgrade
o mica idee astept pareri EmptyMar Ian 11, 2011 5:57 am Scris de Al1nDelOn

» Castiga bani la un singur click distanta!!
o mica idee astept pareri EmptyMar Ian 04, 2011 6:12 am Scris de Al1nDelOn

» Sv? off? :|
o mica idee astept pareri EmptyMar Ian 04, 2011 5:55 am Scris de Al1nDelOn

Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Lun Noi 22, 2010 4:17 pm
Radio kiss
gametracker
Conectare

Mi-am uitat parola

Statistici
Avem 86 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: SmoOke

Membrii nostri au postat un numar de 1051 mesaje în 185 subiecte
Bookmarking social

Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa WTFierbinti pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa |CSFierbinti| pe site-ul dvs. de bookmarking social


o mica idee astept pareri

+3
IubiTha
Ciubey
D3LL
7 participanți

In jos

o mica idee astept pareri Empty o mica idee astept pareri

Mesaj Scris de D3LL Vin Oct 29, 2010 1:19 am

acum ca tot avem destui admin si vorba aia nu mai suntem incepatori avem o luna de la infiintare cred ca ar fii timpul sa nu mai acordam admin la toti care intra pe forum si fac cerere de admin hai sa facem un regulament
de ex:
cerere pt slot pot face toti fara nici o conditie
cerere pt helper sa aibe minim 30 de ore pe servar, 30 de mesaje scrise dintre care 4 codati cu dovada + 26 de mesaje pe unde vrea el
cerere pt admin sa aibe minim 60 de ore pe servar, 60 de mesaje scrise dintre care 6 codati cu dovada + 54 de mesaje pe unde vrea el
cerere pt moderator sa aibe minim 120 de ore pe servar, 100 de mesaje scrise dintre care 30 codati cu dovada + 70 de mesaje pe unde vrea el

alin si toti care au gradu de god pe servar am o rugaminte la voi ar trebui sa luati deciziile importante ar trebui sa votati printre ultimi iar alin sa voteze ultimul pt ca el ia decizia evident dupa ce am dat toti cu parerea.

dupa ce sa facut cererea tot staful are o saptamana sa isi spuna parerea apoi in a 7 zi alin va lua o decizie asta sa nu asteptam pe toti sa voteze ca se plictiseste omu de asteptat

------------------------------------------------------------------
Last Edit: Ciubey
Topic mutat La "Probleme/Propuneri/Intrebari"
D3LL
D3LL
Member
Member

Mesaje : 136
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti PTM

Sus In jos

o mica idee astept pareri Empty Re: o mica idee astept pareri

Mesaj Scris de Ciubey Vin Oct 29, 2010 1:36 am

In mare parte de acord cu tine D3LL . Uite la ce ma gandeam eu .

O sa implementam un sistem de punctaj unde pt fiecare replay userul o sa se ia 1 punct, pt fiecare topic nou deschis +2 ( topicurile gen "Poveste din 3 cuvinte" nu se iau in considerare) Pt fiecare replay in sectiunea BanList o sa ia +3

Si la "X" puncte o sa aiba acces la cerere admin / sau o sa fie direct promovad de cantre owner.

X mai mult k sigur o sa fie calculat dupa ore/posturi cum si scris u mai sus, de accea chiar va rog daca aveti ideei postatile ( din multe mici si bune facem una mare si foarte buna, pe placul tuturor"
Ciubey
Ciubey
Member
Member

Mesaje : 20
Data de inscriere : 29/09/2010
Varsta : 33
Localizare : P'aici , Pe'colo

Sus In jos

o mica idee astept pareri Empty Re: o mica idee astept pareri

Mesaj Scris de IubiTha Vin Oct 29, 2010 1:58 am

Mi se par foarte bune indeile voastre pentru ca deja sunt foarte multi admini, sunt doar cativa online restu nu stiu ce fac si deja trebuie sa ii mai "usureze" ca tot serverul are admin .Iar in ceea ce priveste pe Godz ar trebui mai multa seriozitate si sa numai dea asa usor PRO.
IubiTha
IubiTha
Member
Member

Mesaje : 49
Data de inscriere : 13/10/2010

Sus In jos

o mica idee astept pareri Empty Re: o mica idee astept pareri

Mesaj Scris de |CSF| ZBEANGA Vin Oct 29, 2010 2:57 am

IT"S DONE . SA RAMANA LEGE ! EU SUNT DE ACORD .
|CSF| ZBEANGA
|CSF| ZBEANGA
Member
Member

Mesaje : 22
Data de inscriere : 23/09/2010
Varsta : 45
Localizare : fierbinti-targ

Sus In jos

o mica idee astept pareri Empty Re: o mica idee astept pareri

Mesaj Scris de M1nd Vin Oct 29, 2010 4:27 am

mi se pare o prostie chestia k mesajele .. nu vad ce treaba are activitatea de pe forum cu activitatea de pe server .. pt slot X ore .. pt helper X ore ... mai lasati mesajele alea dupa parerea mea .. ceea ce conteaza e sa fie activ pe server+redirecte .. o alta chestie .. cum sa aiba x mesaje+nu stiu cati codati prinsi .. poate omu nu a prins codati .. stii si tu aline cum era pe sato ..
eu zic asa: pt cei cu steam-5 ore pe server .. cei fara sa zicem8
pt helper :25-30 de ore
admin:50 ore
staff:80 ore
moderator:120 ore.. e doar o parere .. nu cred k adminul ar trebui sa se dea pt X mesaje pe forum ..
dupa ce omul i-a admin intr-adevar are obligatia sa fie activ pe forum si sa ia la cunostinta toate lucrurile noi si sa posteze banuri.
eu de exemplu nu ma joc jocurile alea si postez decat la cererile de upgrade sau acces, la pareri si propuneri etc. nu trebuie sa spamam acuma forumul doar de dragul de a avea nu stiu cate mesaje .. doar o parere.. salutare si numai bine!
M1nd
M1nd
Member
Member

Mesaje : 61
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

o mica idee astept pareri Empty Re: o mica idee astept pareri

Mesaj Scris de D3LL Vin Oct 29, 2010 4:48 am

M1nd trebie populat si forumul nu doar servarul din cauza asta au nevoie si de mesaje.... parerea ma acum nu toate ideile mele sunt bune dar macar ma chinui sa fac ceva.......
D3LL
D3LL
Member
Member

Mesaje : 136
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti PTM

Sus In jos

o mica idee astept pareri Empty Re: o mica idee astept pareri

Mesaj Scris de M1nd Vin Oct 29, 2010 5:24 am

eu am inteles k forumul trebuie populat .. si din moment ce serverul este populat si totodata popular si cunoscut atunci va fi si forumul .. pt k aici vor trebui postate banuri si adminii vor trebuie sa aibe o anumita activitate aici .. dar ma gandesc k pt unul care abia cunoaste serveru .. intra aici si posteaza aiurea vreo 20 de posturi .. bagandu-se practic in seama mi se pare un pic aiurea .. posturile astea zic eu k ar trebui sa aiba un rost .. da ma rog acum cum considerati si voi..
M1nd
M1nd
Member
Member

Mesaje : 61
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

o mica idee astept pareri Empty Re: o mica idee astept pareri

Mesaj Scris de Ciubey Vin Oct 29, 2010 5:36 am

prietene de accea am zis k posturile gen "poveste din 3 cuvinte" nu se puncteaza ... + moderatori forumului pot sterge ce li se pare inutil, sau deviat de la subiectul sectiunii respective

in concluzie, sunt topicuri postate cu cap = puncte, nu = nimic
Ciubey
Ciubey
Member
Member

Mesaje : 20
Data de inscriere : 29/09/2010
Varsta : 33
Localizare : P'aici , Pe'colo

Sus In jos

o mica idee astept pareri Empty Re: o mica idee astept pareri

Mesaj Scris de M1nd Vin Oct 29, 2010 6:06 am

intr-adevar trebuie sa populam si forumul.. pt asta propun ca fiecare admin o data la cateva runde sa faca reclama k forumul ..astfel, lumea intra aici si vede ce si cum..in fine. cum considera alin eu nu ma mai bag la acest subiect Smile daca considera ca trebuie sa aiba si posturi atunci sa aiba si posturi nu ma deranjeaza. bafta!
M1nd
M1nd
Member
Member

Mesaje : 61
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

o mica idee astept pareri Empty Re: o mica idee astept pareri

Mesaj Scris de D3LL Vin Oct 29, 2010 7:54 am

M1nd nu deranjeaza nimeni pe nimeni suntem aici pt a veni cu ideei bune, rele le aduna intr-un foarte buna deci incetati cu fazele de genu "eu nu ma mai bag la acest subiect" am inteles tie ti-se pare inutile chestiile alea de distractie gen "numara pana la 1000","poveste din 3 cuvinte" si tot asa dar ia da tu pe google titlu asta si vezi ce apare sau ori care alt titlu fiecare forum are chestiile astea si nu cred ca le-au pus aia de pomana acolo si pe unele forumuri chiar conteaza sa ai activitate si pe forum asta inseamna ca te implici dar asta nu inseamna ca trebuie sa scri doar acolo din cauza asta am pus si ca e nevoie de cativa codati prinsi, ii faci demo, ii iei ip, il pui pe forum si un admin o sa il rezolve asa o sa fie si el multumit ca a prins un codat si tu ca servar are un codat in minus....... in fine chestia asta e irelevanta dar ma zgarie pe ochi cand vad oameni care fac cereri de admin, moderatori cu un singur mesaji si ala sa fie doar cererea in sine e urat.....
ACUM SA NU CREDETI SA SUNTETI OBLIGATI SA AVETI NUJ CATE MESAJE SAU SA SCRIETI LA DIVERSE NON-STOP...EU UNU NU AM AVUT CE FACE CAND AM SCRIS ATATA Smile) PROBABILSI MARMOTA A SCRIS LA FEL DIN LIPSA DE OCUPATIE.........
D3LL
D3LL
Member
Member

Mesaje : 136
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti PTM

Sus In jos

o mica idee astept pareri Empty Re: o mica idee astept pareri

Mesaj Scris de M1nd Vin Oct 29, 2010 3:51 pm

am inteles ideea, atunci faceti un standard de mesaje+redirecte+ore pe server pt cererea de admin si sa punem in practica k facem putina ordine si sa nu mai aiba oricine admin Smile
P.S.: eu zic ca fiecare helper/admin etc sa dea o data la cateva runde un mesaj cu forumul. In acest fel ii facem si reclama si lumea va sti unde sa intre sa ne cunoasca, sa faca cerere etc.
M1nd
M1nd
Member
Member

Mesaje : 61
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

o mica idee astept pareri Empty Re: o mica idee astept pareri

Mesaj Scris de Al1nDelOn Vin Oct 29, 2010 6:31 pm

Foarte buna ideea lui M1nd. O noua idee....
fiecare poate sa vina cu sugesti propuneri asa ca.... mai asteptam sugestii/propuneri.
Al1nDelOn
Al1nDelOn
Owner
Owner

Mesaje : 162
Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 40
Localizare : Fierbinti

https://csfierbinti.forumgratuit.ro

Sus In jos

o mica idee astept pareri Empty Re: o mica idee astept pareri

Mesaj Scris de marmota cu mp4 Vin Oct 29, 2010 7:47 pm

dupa parerea mea nu ar trebui sa mai fie acordat admin direct...de acum inainte toata lumea ar trebui sa inceapa de la slot...si sa fie clar ca io nu mai dau pro la nicio cerere gen Grad: Administrato
Pe cn cunoasteti: Multi
Ore jucate: putine

mi se pare o chesetie de bun simt sa ceri inainte slot.... suntem 100 de admini si 90 de playeri..nu mi se pare normal..
marmota cu mp4
marmota cu mp4
Member
Member

Mesaje : 150
Data de inscriere : 07/10/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti/Rahova

http://www.cocalari.com

Sus In jos

o mica idee astept pareri Empty Re: o mica idee astept pareri

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum