|CSFierbinti|
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Radio pe srv...
Ce trebuie sa faci inainte sa ti se fure telefonu =)) (daca cu adevarat esti imprastiat) EmptyMier Feb 15, 2012 10:53 pm Scris de SmoOke

» Prezentare Luyi
Ce trebuie sa faci inainte sa ti se fure telefonu =)) (daca cu adevarat esti imprastiat) EmptyMier Feb 15, 2012 10:41 pm Scris de SmoOke

» Cerere Admin Lavinia
Ce trebuie sa faci inainte sa ti se fure telefonu =)) (daca cu adevarat esti imprastiat) EmptyJoi Oct 20, 2011 9:22 pm Scris de CSFDJALIGATOR

» cerere admin
Ce trebuie sa faci inainte sa ti se fure telefonu =)) (daca cu adevarat esti imprastiat) EmptyJoi Oct 20, 2011 9:21 pm Scris de CSFDJALIGATOR

» se pare ca a venit vremea sa ne luam la revedere
Ce trebuie sa faci inainte sa ti se fure telefonu =)) (daca cu adevarat esti imprastiat) EmptyJoi Feb 03, 2011 5:04 am Scris de CSFDJALIGATOR

» Cerere Admin!
Ce trebuie sa faci inainte sa ti se fure telefonu =)) (daca cu adevarat esti imprastiat) EmptyJoi Ian 13, 2011 10:50 pm Scris de xXx

» Cerere Upgrade
Ce trebuie sa faci inainte sa ti se fure telefonu =)) (daca cu adevarat esti imprastiat) EmptyMar Ian 11, 2011 5:57 am Scris de Al1nDelOn

» Castiga bani la un singur click distanta!!
Ce trebuie sa faci inainte sa ti se fure telefonu =)) (daca cu adevarat esti imprastiat) EmptyMar Ian 04, 2011 6:12 am Scris de Al1nDelOn

» Sv? off? :|
Ce trebuie sa faci inainte sa ti se fure telefonu =)) (daca cu adevarat esti imprastiat) EmptyMar Ian 04, 2011 5:55 am Scris de Al1nDelOn

Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Lun Noi 22, 2010 4:17 pm
Radio kiss
gametracker
Conectare

Mi-am uitat parola

Statistici
Avem 86 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: SmoOke

Membrii nostri au postat un numar de 1051 mesaje în 185 subiecte
Bookmarking social

Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa WTFierbinti pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa |CSFierbinti| pe site-ul dvs. de bookmarking social


Ce trebuie sa faci inainte sa ti se fure telefonu =)) (daca cu adevarat esti imprastiat)

3 participanți

In jos

Ce trebuie sa faci inainte sa ti se fure telefonu =)) (daca cu adevarat esti imprastiat) Empty Ce trebuie sa faci inainte sa ti se fure telefonu =)) (daca cu adevarat esti imprastiat)

Mesaj Scris de Al1nDelOn Mier Oct 27, 2010 6:35 am

E o informatie utila si nu se stie de ce vanzatorii de telefoane o pastreaza secreta.
Daca aceasta veste se raspandeste in toata lumea, hotii de telefoane mobile
pot sa se lase de "meserie".
Un fel de revansa, de razbunare, daca vi se fura telefonul.
Pentru a obtine seria telefonului vostru mobil tastati pe
telefon *#06# Un cod de 15 cifre va aparea pe ecran.
Acest cod este unic. Scrieti-l si pastratil intr-un loc sigur.
Daca vi se fura vreodata mobilul, sunati-va operatorul de telefonie mobila
si dati-i acest cod. Telefonul vostru va putea fi astfel complet blocat,
chiar daca hotul schimba SIM-ul. Probabil ca nu va veti recupera telefonul dar stiti ca nimeni nu va ia de prost
Al1nDelOn
Al1nDelOn
Owner
Owner

Mesaje : 162
Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 40
Localizare : Fierbinti

https://csfierbinti.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ce trebuie sa faci inainte sa ti se fure telefonu =)) (daca cu adevarat esti imprastiat) Empty Re: Ce trebuie sa faci inainte sa ti se fure telefonu =)) (daca cu adevarat esti imprastiat)

Mesaj Scris de TeCh Sam Noi 13, 2010 3:05 pm

Acel cod il gasiti pe spatele telefonului el se numeste IMEI si scoateti bateri mai simplu si il notati Very Happy

TeCh
Member
Member

Mesaje : 6
Data de inscriere : 13/11/2010

Sus In jos

Ce trebuie sa faci inainte sa ti se fure telefonu =)) (daca cu adevarat esti imprastiat) Empty Re: Ce trebuie sa faci inainte sa ti se fure telefonu =)) (daca cu adevarat esti imprastiat)

Mesaj Scris de aceul Sam Noi 13, 2010 7:02 pm


aceul
Member
Member

Mesaje : 16
Data de inscriere : 09/10/2010
Varsta : 31
Localizare : La -> Fierbinti

Sus In jos

Ce trebuie sa faci inainte sa ti se fure telefonu =)) (daca cu adevarat esti imprastiat) Empty Re: Ce trebuie sa faci inainte sa ti se fure telefonu =)) (daca cu adevarat esti imprastiat)

Mesaj Scris de Vizitato Lun Noi 15, 2010 2:25 am

Foarte tare !

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Ce trebuie sa faci inainte sa ti se fure telefonu =)) (daca cu adevarat esti imprastiat) Empty Re: Ce trebuie sa faci inainte sa ti se fure telefonu =)) (daca cu adevarat esti imprastiat)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum